فیلم های سینما ی جهان به چه سمتی رفته اند ؟

این سوالی است که اکثر همراهان سینمای جهان و حتی ایران مخصوصا کسانی که از قدیم دنبال دانلود فیلم و تماشای فیلم بودند برایشان هست . اکثر علاقه مندان به این حوزه معتقدند فیلم Tenet که به کارگردانی کریستوفر نولان ساخته شد یک انقلابی در صنعت فیلم سازی میباشد اما گروهی دیگر منتقد تند شخص کریستوفر نولان و فیلم ها و اثر هایش هعستند ، گاها او را دیوانه م مصرف کننده مواد مخمد و الکل میدانند !

از نظر آنها یک انسان سالم و سلیم نمیتواند چنین افکاری داشته باشد و چنین فیلم هایی را کارگردانی کند . اما به هر حال چیزی که واضح است این است که فیلم های او بسیار محبوب اند و حتی اگر کمی گنگ باشند ، باز هم از معنا و مفهوم برخوردار است . 

شاید برای یک نوجوان و فردی که دنبال استفاده از اوقات فراغت است و میخواهد وقتش را بگذراند فیلم های کریستوفر نولان جذابیتی برای او نداشته باشد اما برای علاقمندان بسیار جذاب است .

وی در فیلم هایی که در گذشته ساخته بود ، اصل گنگ بودن را حفظ کرده بود ، فیلم هایی مثل Inception 2010 و Interstellar و The Dark Knight . او دو رگه است ، بریتانیایی - آمریکایی . او اکنون 50 سال دارد و متولد لندن است .

دیگر فرد هم سینمای جهان برد پیت است ، او 57 ساله و آمریکایی است . او در سال 2000 با جنیفر آنیستون ازدواج کرد اما ازدواج او تنها 5 سال عمر کرد و او در سال 2005 از دجنیفر جدا شد. او پس از 9 سال با آنجلینا جولی ازدواج کرد البته باز هم تنها 5 سال با او زندگی کرد و در سال 2019 از او جدا شد . از برد پیت به عنوان نابغه سینمای هالیوود و آمریکا یاد میشود .

لئورناردو دیکاپریو دیگر بازیگر مطرح آمریکایی است . او 46 ساله و متولد کالیفرنیا آمریکا است  . او ازدواج نکرده و همه او را در فیلم بسیار زیبای تایتانیک بخاطر دارند . جک و رز تا سال ها صحبتشان در محافل دوستانه و خانوادگی بود .

فیلم Love & Other Drugs 2010

دانلود فیلم Ghost in the Shell 2017

دانلود فیلم love 2015

فیلم های سینما ی جهان به چه سمتی رفته اند ؟ + بیوگرافی بازیگران مطرح

دانلود فیلم سفر گناه - The Guilt Trip 2012

دانلود فیلم پنج سال نامزدی - The Five-Year Engagement 2012

دانلود فیلم بدن جنیفر - Jennifers Body 2009

فیلم ,سال ,، ,ازدواج ,جهان ,های ,فیلم های ,در سال ,فیلم هایی ,ی جهان ,او را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
بباید ستایش نمود عشق را سایت تفریحی و سرگرمی آواسیس newsirani ترجمه ی مقالات و پروژه ها و ISS و IEEE تکست آهنگ و خبر Tom Hiddleston اپ فور یو گرافیک سیتی کسب و کار آنلاین